sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:1684 ponúk

Trainee - Bratislava

2018-07-18
_7 of the worlds top 15 brands _ 80.000 employees and products sold in 180 markets _ A tobacco company that dared to go for a smoke-free future We are Philip Morris International . Ready to introduce yourself ? You probably want to know first what we can offer ... (1000 €)


Philip Morris Slovakia s.r.o.
Informatik - Bratislava

2018-07-18
#IT#informačný systém # správa a podpora#hľadáme teba# Poď posilniť náš IT tím. Hľadáme špecialistu pre podporu a správu informačných systémov a aplikácií. Čo by si robil?: • Správa, podpora a testovanie internetového predajného portálu • Správa a podpora užívateľov z obchodnej... (1000 €)


Generali Poisťovňa, a.s.
Konštruktér - Bratislava - Devínska Nová Ves

2018-07-17
Máš skúsenosti s prácou v CATIA V5? Vieš premýšľať technicky a vymyslieť veci, ktoré neexistujú? Hľadáme aktívneho kolegu, ktorý sa bude venovať tvorbe ideových návrhov, realizácií konštrukčných návrhov prototypov, navrhovaniu a optimalizovaniu konštrukcie vyvíjaných zariaden...


GA Drilling a.s.
IT Analytik - Bratislava

2018-07-18
Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev. Náplň práce: - Príprava a design riešenia pre custom požiadavky - Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie - Aktívna... (1200 €)


UNICORN
Materiálový disponent - Bratislava - Devínska Nová Ves

2018-07-17
* zabezpečenie bezchybného, kvalitného a včasného zásobovania materiálom * komunikácia so zákazníkmi a konečným odberateľom * pravidelné preverovanie stavu materiálu na sklade a objednávanie potrebného materiálu * riešenie nesprávnych dodávok a reklamácií * spracovanie... (1200 €)


SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.
Junior Inžinier - Bratislava

2018-07-17
Projektovanie v segmentoch Office/retail_mall/HoReCa/Residential/financial Príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch ...


SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o.
Monitoring Specialist - Bratislava

2018-07-17
Itera Slovakia is looking for highly motivated and talented specialist on the role of Technical Consultant on monitoring and problem management, to join our Managed Services team. Working responsibilities Monitoring systems configuring, maintenance and support Problem ... (1400 €)


Itera Slovakia
BizTalk Developer - Bratislava

2018-07-17
- Preberanie zadaní na implementáciu od architekta - Implementácia požiadaviek nad BizTalk platformou - Implementácia unit testov - Príprava balíkov na nasadenie - Príprava dokumentov relevantných pre dokumentáciu implementácie - Práca s najmodernejšími technológiami - Príle... (1500 €)


UNICORN
Java developer - Bratislava

2018-07-17
Hľadáme nových kolegov pre posilnenie tímov, ktoré pracujú v Jave. U nás sa v práci stretneš s rôznymi projektami a technickými riešeniami. Staráme sa o existujúcich, aj nových klientov a pomáhame im rozvíjať biznis. Môžeš pracovať na menšom projekte, alebo na veľkých korpor... (1500 €)


I.S.D.D. plus, s.r.o.
Systémový inžinier - Bratislava

2018-07-16
Systémový inžinier by mal byť aktívnou podporou vysoko kvalitných systémových inžinierov v procesoch technického riadenia. Hlavné úlohy systémového inžiniera v GA Drilling: - vytvárať a udržiavať technickú dokumentáciu na zabezpečenie efektívneho plánovania a riadenia - spravova...


GA Drilling a.s.
Business poradca - Bratislava

2018-07-16
Bavilo by vás hlbšie porozumenie fungovaniu firmy? Viete aký skvelý pocit zažíva bankár ako partner pre firmu, ktorú vidí rásť a vytvárať zisk? Ak hľadáte pozíciu, pri ktorej budete aj v teréne a navštívite klienta priamo v jeho firme, máme ju pre vás pripravenú! Nemusíte by... (950 €)


Tatra banka
Mechatronics Engineer - Bratislava - Devínska Nová Ves

2018-07-16
The role is responsible for design and/or selection of mechatronic sub-systems and components for the BHA. Moreover, by performing simulations (at least parametric) and reviews this role secures that all mechatronic systems within the milling head(s) are functional and enable...


GA Drilling a.s.
.NET Developer - Bratislava

2018-07-16
- Hľadáme .NET vývojára, ktorý má chuť pracovať na zaujímavom projekte s najmodernejšími technológiami - Projekt realizujeme pre nášho klienta z oblasti finančného sektora - Cieľom projektu je výmena frontendu existujúceho systému pre podporu obchodných procesov - Súčasťou pracovnej... (1500 €)


UNICORN
Výpočtový inžinier - Bratislava - Devínska Nová Ves

2018-07-16
Tvojou prácou bude: • Analyzovať multifázové termo-fyzikálne deje pre účely vývoja prototypov plazmových generátorov • Analyzovať výpočty a simulácie v oblasti interakcie prototypov plazmového generátora s tekutinami. • Realizovať výpočty a simulácie multifázových termo-fyzik... (1700 €)


GA Drilling a.s.
Support Specialist - Bratislava

2018-07-03
Technická podpora klientov pri využívaní Qlik a súvisiacich nástrojov, plnenie SLA Analýza problémov a implementácia riešení Úprava dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, analýz, what-if modelov, dashboardov, mobilných aplikácií Testovanie nových verzií Qlik... (1300 €)


EMARK
Senior PHP developer - Bratislava

2018-07-18
Hľadáme kolegu do PHP tímu, ktorý bude pomáhať udržiavať a rozvíjať e-shop predajné kanály pre všetky segmenty zákazníkov (od retailu, po SME/Large). Aplikácie postupne migrujeme na Laravel. Na BE sa pripájame cez SOAP a REST služby. Tam, kde je to efektívne, sa snažíme na FE... (1400 €)


I.S.D.D. plus, s.r.o.
Customer Support Líder - Bratislava - Karlova Ves

2018-07-18
Najdôležitejší team vo WebSupporte Zákazníci vždy zdobili túto firmu. Starostlivosť o nich, je pre nás absolútne kľúčová. Žiadne iné oddelenie nemá toľko pozornosti, ako práve Zákaznícka podpora (v našej kmeňovej reči jednoducho “SUPPORT”). Denne riešia desiatky zapeklitých... (1800 €)


WebSupport
Hydraulic Engineer Senior - Bratislava - Devínska Nová Ves

2018-07-17
Design of hydraulic circuits, selection of components and systems Design, build and test of prototype equipment; debugging new systems Prepare of the test requests for new systems; Generate a test report with relevant parameters, results and recommendations Innovating based...


GA Drilling a.s.
CRM MANAŽÉR JUNIOR - Bratislava - Karlova Ves

2018-07-17
Chceš vedieť ako vytvoriť kampaň, ktorou môžeš efektívne osloviť tisíce klientov? Myslíš si, že zákazník je kráľ? Ak áno, tak sa prihlás a pracuj u nás ako CRM Manažér Junior! Čo Ťa naučíme? Príprava CRM kampaní, tvorba efektívnej elektronickej korešpondencie, vývoj... (1100 €)


Generali Poisťovňa, a.s.
Vedúca/vedúci ekonomického oddelenia - Bratislava - Karlova Ves

2018-07-17
Tvoje miesto by bolo v útulnej a teplej kancelárii s krásnym výhľadom v Karlovej Vsi. Koordinoval/la a viedol/la by si nielen zamestnancov, ale aj finančné zdroje a projekty zo štrukturálnych fondov, nadácií aj iných zahraničných aj domácich zdrojov. Zostavoval/la by si aj rozpo... (1150 €)


Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.